Boks imieninowy

Prezent

Wszystkiego najlepszego życzymy dzisiaj: Gabriela, Michała, Rafała

Z okazji imienin dużo zdrowia!

Technologie, jak cięcie wodą

Technologie jakie wykorzystywane są w nowoczesnych fabrykach pozwalają na wykonywanie coraz bardziej precyzyjnych działań. Do takich rozwiązań możemy zaliczyć cięcie wodą, jaka nadal wykorzystywana jest skutecznie w przypadku wielu metali.


Obecnie możliwe jest wykonywanie takich…

Obecnie możliwe jest wykonywanie takich działań znacznie bardziej precyzyjnie. Wykorzystanie nowych technologii pozwala z jednej strony na tworzenie całkowicie nowych procesów w ramach różnych rodzajów produkcji. Możliwe jest również ulepszanie rozwiązań, jakie stosowane były już od dłuższego czasu. Jednym z rozwiązań jakie możemy wykorzystywać jest cięcie za pomocą wody. Takie cięcie strumieniem wody może być wykorzystywane w przypadku wielu rodzajów metali. Jest to bardzo precyzyjny proces, który obecnie umożliwia wykonywanie cięć z dokładnością do części milimetra. Proces jakim jest cięcie za pomocą wody jest wykorzystywany w bardzo wielu różnych fabrykach, ale również w hutach.

http://www.oring.pl

Foto: ecad.com.pl

W ten sposób możliwe jest wykonywanie…

W ten sposób możliwe jest wykonywanie znacznie bardziej precyzyjnych prac, a jednocześnie cięci strumieniem wody takich metali, których jeszcze jakiś czas temu, nie było możliwości precyzyjnie przeciąć. Dodatkowo takie procesy produkcyjne są obecnie coraz bardziej tanie, co przekłada się na ich opłacalność.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>